• slovak
  • czech
  • flagswiss

reddot 2018 banner 743

S hrdostí Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenění Red Dot:
Produktový design 2018

Microlife NC 200 umožňuje přesné měření tělesné teploty bez dotyku pacienta. Teplota se automaticky naměří, když zařízení rozpozná vzdálenost 1 – 1,5 cm od pacientova čela. Naváděcí pomůcka označuje správnou vzdálenost pro správné měření a také konec měřícího procesu.

V tomto roku Výbor Red Dot Design obdržel podání z 59 krajin po celém světě. Všechny zařazené produkty byly hodnoceny individuálně nezávislou a mezinárodní porotou odborníků. Ocenění Red Dot: Díky nejznámějšímu hodnotícímu procesu pro design a inovace je kategorie Produktový design vnímaná jako jedna z nejlepších vůbec.

PD2018 RD RGB

nc 200

Vítěz ocenění Red Dot 2018

Vyhlášení poroty:

Microlife NC 200 přesvědčí svými jednoduchými ovládacími prvky, které jsou souvisle integrované do celkového tvaru a poskytují jasné pokyny pro uživatele.

MICROLIFE NC 200

Microlife NC 200 je klinicky testovaný infračervený teploměr určený na měření teploty těla a objektu. Jeho ergonomický design umožňuje jednoduché, šetrné a přesné měření bez dotyku pacienta. Kombinuje mnoho výhod pro inovativní a bezpečnou domácí diagnostiku: nejvyšší přesnost, kvalitu a spolehlivost. Měření se automaticky vykoná, když zařízení zjistí vzdálenost mezi 1–5 cm. Naváděcí systém samoměření zobrazuje použivateli pomocí světelného ukazatele na spodní straně teploměru, že je zařízení ve správné vzdálenosti a indikuje také konec měření.

Technologie Silent GlowTM se změnou barvy displeje poskytuje okamžité informace o naměřené teplotě: zelený displej (hodnota do 37,4 °C), červený displej (hodnota vyšší než 37,4 °C). Velký podsvícený displej umožňuje pohodlné měření bez narušení spánku dítěte. S pamětí schopnou zaznamenávat až 30 hodnot s časem a datem, je možné sledovat změny teploty během určitého časového období a kontrolovat vývoj.

O ocenění Red Dot Design Award:

Cena Red Dot design je jednou z nejprestižnějších mezinárodních designerských soutěží. Od roku 1955 odborné poroty každoročně udělují ceny v soutěži o vynikající výsledky v oblasti designu, které stanovují nové standardy v příslušných kategoriích produktů. Red Dot se tak stala jednou z nejcennějších a celosvětově uznávaných pečetí kvality. Další informace najdete na adrese www.red-dot.de.

 

 

Aktuality

Ocenění za vysokou designovou kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenění Red Dot Award: Produktový Design 2018

S hrdostí Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenění Red Dot: Produktový design 2018

Číst dál...