• slovak
  • czech
  • flagswiss

Společnost Microlife je jedním ze světových lídrů v rozvoji a výrobě zdravotnických diagnostických zařízení pro sledování zdravotního stavu lidí v domácnostech a ve zdravotnických institucích. Digitální tlakoměry, teploměry, fonendoskopy, účinné inhalátory, mobilní ohřívače anebo osobní váhy jsou hlavními produkty firmy Microlife.Microlife AG, Švajčiarsko
Microlife AG, Švýcarsko

Naší vizí je prostřednictvím výrobků Microlife a služeb umožnit zákazníkům ovlivňovat a udržovat si vlastní zdraví. Společnost Microlife, jako průkopník ve výrobě digitálních tlakoměrů a teploměrů bez rtuti, vyvinula produkty bez látek ohrožujících životní prostředí. Usilujeme se o vysokou kvalitu, spolehlivost a přesnost. Vyvíjíme technologie ve prospěch vašeho zdraví a vytváříme kvalitativní normy dosahující profesionální úroveň.

Microlife věří, že osobní svoboda je měřítkem kvality života. Měřící zařízení Microlife vám dávají informace o stavu vašeho zdraví. Poskytují vám nezávislost při dosahování optimálního životního stylu. Spolehlivost a přesnost naměřených hodnot jsou rozhodující pro garanci a bezpečnost při vlastním monitorování. Kvalitní produkty Microlife a jejich pověst to reprezentuje. Výsledky naměřené doma pomocí produktů Microlife jsou na porovnatelné úrovni s měřením v ambulanci lékaře při použití klasických metod.

Naše měřící zařízení jsou klinicky ověřené a garantují nejvyšší úroveň bezpečnosti. Mají moderní design, jsou kompaktní a lehce se používají. Jsou vhodné na různé měření za účelem kontroly zdraví – měření tělesné teploty, tlaku krve, astmatu, hmotnosti, anebo jde o různou flexibilní léčbu teplem. Technologie výrobků Microlife poskytuje přesné a spolehlivé řešení pro děti a také pro dospělé.

  • Naší vizí je umožnit lidem prostřednictvím našich produktů a služeb, aby mohli řídit a podporovat své vlastní zdraví.

Swiss Design Logo:

Logo se švýcarským designem představuje specifický identifikátor pro obchodní značku Microlife, která podporuje náš závazek a směřování k vysoké kvalitě designu. Aplikujeme ho při všech našich produktech a řešeních.

  

Ocenění za design Red Dot:

Mimořádná přesnost, kvalita a inovace kombinovaná s lehkou manipulací jsou klíčovými faktory úspěchu tlakoměrů značky Microlife. Tlakoměry BP A80, BP A100 Plus a BP W100 získaly jedno z nejvýznamnějších světových ocenění za design - cenu „red dot“ za design produktů.

 

 

Ochrana životního prostředí:

Naplnění naší společenské a podnikové zodpovědnosti znamená, že musíme brát vážně ochranu životního prostředí, podporu lidského zdraví a pomoc při uchovávání a ochraně přírodních zdrojů. Prostřednictvím vedení managementu a odhodlání zaměstnanců je našim cílem vyrábět vysoce kvalitní zdravotnické produkty a postupy, které chrání životní prostředí.

 

Microlife je členem výboru AAMI, CEN a ISO.
Digitální tlakoměry Microlife jsou vyvinuté ve spolupráci s popředními lékaři specializujícími se na hypertenzi a jsou klinicky testovány podle protokolů následujících mezinárodních expertních společností:

  • European Society for Hypertension (ESH) – Evropská společnost pro hypertenzi – Evropa
  • Association for Advancement of Medical Instrumentation (AAMI) – Asociace pro vývoj lékařských přístrojů – Spojené státy americké
  • British Hypertension Society (BHS) – Britská společnost pro hypertenzi – Velká Británie
  • German Hypertension Society – Německá společnost pro hypertenzi – Německo
  • Mnoho produktů je vyvinutých podle směrnic Světové zdravotní organizace – the World Health Organisation (WHO)

Tlakoměry Microlife dosáhly nejvyšší možnou úroveň přesnosti podle výše uvedených uznaných norem.

Aktuality

Ocenění za vysokou designovou kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenění Red Dot Award: Produktový Design 2018

S hrdostí Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenění Red Dot: Produktový design 2018

Číst dál...