• slovak
  • czech
  • flagswiss

Všechny plnoautomatické tlakoměry Microlife pro měření na paži mohou být používané v průběhu těhotenství a celou rodinou.

Běžné elektronické tlakoměry mají značné těžkosti s měřením v průběhu těhotenství, především v průběhu preeklampsie. Znamená to, že když jsou měření vykonávané těmito zařízeními, preeklampsie nemusí být zjištěná. V současnosti je spolehlivým tlakoměrem, který může být použitý na měření tlaku v průběhu těhotenství a preeklampsie je Microlife BP 3BTO-A(2). Potvrzené to bylo na vzorku 105 těhotných žen. Zvýšený tlak při preeklampsii zaznamenají také tlakoměry třetí generace Microlife BP A1 Easy, BP A2 Basic a BP A6 PC.

  • Společnost Microlife dnes vyrábí jediný tlakoměr s vhodnými velikostmi manžet, které mohou být

    doporučené v průběhu těhotenství. A. Reinders, A.C. Cuckson, J.T.M. Lee, A.H. Shennan

Jaké jsou rizika preeklampsie pro mě a moje dítě?

Preeklampsie může zabránit tomu, aby placenta dostala dostatek krve. Pokud placenta nemá dostatečné množství krve, dítě dostává menší množství kyslíku a výživy. Může to způsobit nízkou porodní hmotnost i další problémy dítěte. Většina žen s preeklampsií porodí zdravé děti. Jen u mála se vyvine stav zvaný eklampsie, který je pro maminku a dítě vážný, anebo jiné zdravotní problémy. Naštěstí preeklampsie je obvykle u žen s pravidelnou zdravotní péčí odhalená včas a většině problémů můžeme zabránit.

Proč je měření tlaku v průběhu těhotenství tak důležité?

Preeklampsii můžeme odhalit podle jasného zvýšení tlaku. Proto byste měla měřit svůj tlak nejméně 2krát denně – ráno a večer. Měření vykonávejte, když se cítíte uvolněná, v klidu a v sedu.

Aktuality

Ocenění za vysokou designovou kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenění Red Dot Award: Produktový Design 2018

S hrdostí Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenění Red Dot: Produktový design 2018

Číst dál...